مراکز فروشگاه پوشاک زنانه در شهرستان آمل

عنوان مدیریت تلفن همراه آدرس
بوتیک آرامش آمل/ خیابان ۱۷ شهریور/ مجتمع تجاری سپهر
مانتو میلانو   آمل/ خیابان هراز/ بین آفتاب ۸ و ۱۰
پوشاک زنانه مهتا آمل/ خیابان هراز/ بلوار طبری
بوتیک بانوان رومد آمل/ خیابان هراز/ بالاتر از آفتاب ۱/ روبروی برج آفتاب
لیدی ست آمل/ خیابان هراز/ پاساژ قائم/ طبقه ۲/ جنب پله برقی
 پوشاک بلانکو( شعبه یک) آمل/ خیابان شرقی شهرداری 
 پوشاک بلانکو( شعبه دو) آمل/ سبزه میدان/ کوچه مخابرات
بوتیک دورسین آمل/ خیابان شهرداری/ پاساژ بزرگ/ طبقه اول
گالری مزوتیک آمل/ کوچه غربی شهرداری
بوتیک بارین       آمل/ کوچه غربی شهرداری
گالری فرشته       آمل/ میدان ۱۷ شهریور/ پشت ساختمان پزشکان/ پاساژ صادقی/ طبقه همکف/ آخرین مغازه سمت راست
گالری لباس مجلسی ژانت       آمل/ سبزه میدان/ قبل مصلی

 

ثبت شغل در ” آمل بازار ” رایگان است.

 

نکات لباس پوشیدن خانم ها در خانه

(فروشگاه پوشاک زنانه)

لباس های کهنه نپوشید

کشوی لباستان را بررسی کنید و لباس های کهنه ، پاره ، رنگ و رو رفته خود را دور بیاندازید اما یک دست لباس کهنه برای پوشیدن در زمان کار با سفیدکننده برای خود نگه دارید. شما باید برای خودتان ارزش قائل شوید و در خانه لباس های نو و جذاب بپوشید.

همیشه لباس خواب نپوشید

در طول روز در خانه لباس های ساتن و گیپور خواب را نپوشید بلکه طوری لباس بپوشید که احساس راحتی کنید.

 لباس راحتی

لباس زیر مناسب به تن کنید

لباس های زیرتان باید زیبا و با یکدیگر ست باشند پس لباس های زیری که خراب شده و کش و قزن هایش خراب گشته و درزهایشان باز شده را دور بریزید.

لباس های راحت بپوشید

لباسی که در خانه می پوشید باید راحت باشد تا بتوانید آزادانه حرکت کنید پس بهتر است لباس های تنگ و سفت و پلاستیکی را کنار بگذارید و لباس هایی که چروک می شوند، را نپوشید.

لباس های شما باید اندازه تنتان باشد

لباس خانه شما باید راحت باشد اما نباید به سراغ لباس های خیلی گشاد بروید و لباسی را انتخاب کنید که برایتان بزرگ باشد پس لباس های اندازه تنتان را بخرید و هرگز به سراغ لباس گشاد نروید مخصوصا اگر اضافه وزن دارید.

لباس های همرنگ نپوشید

بهترین نوع لباس در خانه بلوز و شلوارهای ست خانگی با ترکیبی از رنگ های شاد و زنده است. لباس هایی را انتخاب نمایید که همرنگ نباشند و رنگ هایی که بیرون از خانه کمتر می پوشید را برای لباستان در نظر بگیرید.

لباس راحتی زنان

جنس لباستان باید مناسب باشد

لباس های خانگی به این دلیل که مدت زمان بیشتری پوشیده می شوند باید راحت باشند پس لباس های چسبان پلاستیکی مانند لگینگ و تاپ های تنگ انتخاب نکنید بلکه لباس خانگی نخی را انتخاب کنید.

لباس های خانگی مدت بیشتری در تن ما هستند پس نیاز به شستشو بیشتری دارند بنابراین جنسی را برای لباس خانگی خود انتخاب کنید که با شستشو کهنه و بی رنگ و رو نشود .

لباس های خیلی باز و پوشیده انتخاب نکنید

لباس های خانگی که انتخاب می کنید باید نه خیلی باز و نه خیلی پوشیده باشند و بهتر است در روزهای سرد لباس کاملا پوشیده و در روزهای گرم لباس خیلی باز نپوشید بلکه لباس هایی را انتخاب نمایید که فقط یک بخش از بدن را نشان دهند مثلا لباس هایی که از پشت روی کمر باز هستند و بلوزهایی که روی شانه شان سوراخ است برای خانه مناسبند. دقت کنید درخانه تاپ بندی و شلوارک کوتاه نپوشید و تاپ را با شلوار و شلوارک را با تی شرت معمولی بپوشید.

لباس مناسب با اندامتان را به تن کنید

اگر فکر می کنید هنگام انتخاب لباس خانگی راحتید و لازم نیست به اندامتان توجه کنید سخت در اشتباه هستید زیرا برای انتخاب همه لباس ها باید اندامتان را در نظر بگیرید. اگر بالاتنه بلند و پاهای کوتاهی دارید، تونیک نپوشید. اگر در قسمت شکم چاق هستید ، تاپ های کوتاه نپوشید.اگر می خواهید لاغرتر و باریک تر به نظر برسید لباس هایی را انتخاب کنید که تیره باشند زیرا لباس های رنگ روشن شما را حجیم تر نشان می دهند.

دمپایی و یا صندل بپوشید

برای محافظت از پوست کف پایتان و زیباتر شدن اندامتان در خانه صندل بپوشید. خانم های قد کوتاه با پوشیدن صندل با کمی لژ یا پاشنه می توانند بلندتر و کشیده تر به نظر برسند.

صندل در خانه

لباس هایتان باید تنوع داشته باشند

لباس های خانگی شما نیز باید تنوع داشته باشد و در خانه بهتر است لباس های یک شکل مانند همیشه گشاد یا تنگ، همیشه دخترانه یا اسپرت، همیشه باز یا بسته نپوشید ، بلکه چند دست لباس در چند سبک مختلف مثل یک بلوز و دامن، یک تی شرت و شلوار گشاد راحت، یک تاپ و شلوار برمودا، یک تی شرت و شلوارک جین، یک پیراهن نخی تا روی زانو، یک تونیک با لگینگ انتخاب نمایید و بپوشید.

لباس هایتان را طبقه بندی کنید

لباس هایی که در کشوی خود دارید را بررسی کنید و لباس هایی را که می توانید با هم ست کنید را جداگانه تا کنید. پیراهن ها و لباس های یک سبک و مدل را هم جداگانه تا کنید. سپس از لباس هایی مانده که چیزی برای ست کردن ندارند، عکس بگیرید تا هنگام خرید تکه مناسب برای ست کردن با آن لباس را خریداری نمایید.

به موها و ناخن هایتان رسیدگی کنید

اگر در خانه به موها و ناخن هایتان رسیدگی کنید و چند تل، گیره یا کش مو همرنگ با لباس خانگیتان بخرید و یا لاک همرنگ لباس خانگی خود را بزنید ، زیباتر و جذاب تر به نظر خواهید رسید.

آرایش ملایم داشته باشید

برای جذاب به نظر رسیدن در خانه ، در طول روز کمی آرایش کنید و حتما پوست خود را مرطوب نگه داشته و از یک ریمل ساده و رژ لب ملایم استفاده کنید تا پوست تان شاداب تر ، چشمان تان زیباتر و چهره تان گیراتر به نظر برسد.

همیشه خوشبو باشید

شما در خانه نیز نباید بوی عرق بدهید پس بهتر است مرتب حمام کنید و برای خوشبوتر بودن از مام رولت ضد تعریقی که بوی ملایمی دارد و یا عطرهای خوشبو استفاده کنید.

از انتخاب لباس های کاملا ساده خودداری کنید.

لباس هایی را بخرید که کمی زرق و برق داشته باشند تا جذاب تر و زیباتر به نظر برسید و روحیه تان با نشاط تر شود.

در زمان خرید لباس از فروشگاه پوشاک زنانه به موارد بالا توجه فرمائید.

همشهری عزیز

اگر شغل خود را در این صفحه مشاهده نکردید برای ثبت شغلتون کافیه که :