مراکز ماساژ درمانی در شهرستان آمل

 

عنوان مدیریت تلفن همراه آدرس
سالن ماساژ تخصصی آمل موسی عباس زاده   ۰۹۱۶۸۶۷۳۹۷۷ آمل/ خیابان هراز/ نبش آفتاب ۱۳
خدمات ماساژ آمل آمل
رویال ماساژ  آمل

 

ماساژ درمانی به عنوان بخشی از طب مکمل یا جایگزین مانند انرژی درمانی، امروزه طرفداران زیادی در سراسر دنیا پیدا کرده است. این شیوه‌ی درمان جایگزین، شیوه‌ی جدیدی نیست و هزاران سال قدمت دارد.

فواید بی‌شمار و شگفت انگیز ماساژ درمانی

فواید بسیار زیادی در درمان با ماساژ نهان است که شاید نتوان در یک مطلب به همگی آن‌ها اشارده کرد. اما در ادامه، برخی از مهم‌ترین فواید آن را برای شما بیان خواهیم کرد.

تسکین دهنده درد‌های مزمن:

دردهای مزمن بدن باعث می‌شوند که انسان نتواند به کارهای عادی و مورد علاقه خود بپردازد به همین دلیل هم باید بر روی چنین دردهایی بسیار حساس باشید. ماساژ درمانی می‌تواند به مرور زمان این دردهای مزمن را کاهش داده و از بین ببرد. از جمله عوارض وجود درد مزمن در بدن خواب آلودگی و افسردگی و استرس و اضطراب می‌باشد.

از بین بردن استرس:

اولین چیزی که بعد از بیان کلمه ماساژ به فکر می‌رسد احساس راحتی و آرامش می‌باشد. ماساژ درمانی بهترین راه برای کاهش استرس‌های ناشی از کار و مشکلات و دیگر استرس‌ها می‌باشد.

کاهش دردهای عضلانی:

نتایج نشان می‌دهد که کسانی که دردعضلانی دارند اگر ۲ جلسه ماساژ درمانی به طول ۱۰ دقیقه یا بیشتر داشته باشند بسیار سریع‌تر درمان می‌شوند. بهبود کوفتگی، رفع خستگی و کاهش درد در ناحیه مورد نظر از فواید استفاده از ماساژ در درمان درهای عضلانی می‌باشد.

دیگر فواید:

 • رفع اختلالات گوارشی
 • درمان کامل انواع سردرد
 • درمان بی خوابی مربوط به استرس
 • بهبود صدمات بافتی
 • بهبود آسب‌های ورزشی
 • درمان دردهای گیجگاهی

از دیگر فوایدی می‌باشند که می‌تواند به آن‌ها اشاره کرد.  البته نیازی نیست که شما یکی از این مشکلات را داشته باشید تا از ماساژ درمانی استفاده کنید. افراد عادی که هیچ مشکلی هم ندارند می‌توانند به منظور راحتی بیشتر از آن استفاده کنند. پیشنهاد می‌کنیم فواید معجزه‌آسای ماساژ را مطالعه فرمائید.

ماساژ درمانی
ماساژ درمانی

موارد احتیاط درباره درمان با ماساژ

با وجود اینکه ماساژ درمانی فواید بسیار زیادی دارد ولی باید برخی افراد از انجام دادن آن اجتناب کنند. زیرا در صورت استفاده از این روش بیشتر از اینکه فایده‌ای نسیبشان شود متضرر خواهند شد. زیرا ممکن است موجب بروز مشکلاتی مانند خونریزی، شکستگی و … شود.

کسانی که نباید از ماساژ برای درمان دردهای خود استفاده کنند عبارت اند از:

 • کسانی که بیماری‌های پوستی دارند بخصوص بیماری‌های عفونی پوستی
 • کسانی که مبتلا به تب بالا هستند
 • در موقع سوختگی استفاده از ماساژ ممنوع می‌باشد
 • افرادی که بیماری قلبی دارند
 • خانم‌های باردار؛ البته برای زمان بارداری ماساژ مخصوصی وجود دارد ولی باید با مشورت پزشک انجام شود
 • بهتر است افرادی که سرطان دارند قبل از اجام ماساژ به پزشک خود اطلاع دهند

سخن آخر

اگر زمان کافی برای رفتن به مراکز ماساژ را ندارید و یا هزینه‌های آن برایتان زیاد است بهتر است به جای رفتن به مراکز ماساژ که غالباً هم هزینه‌های سنگینی در پی دارند، از صندلی‌های ماساژور استفاده کنید. از دیگر مزایای استفاده از صندلی ماساژور این است که این صندلی‌ها به صورت حرفه‌ای و بر اساس علم روز و ارگونومیک طراحی شده‌اند و شما می‌توانید یک ماساژ کاملاً حرفه‌ای را بر روی تمامی اندام‌های بدن تجربه کنید.

همشهری عزیز

اگر شغل خود را در این صفحه مشاهده نکردید برای ثبت شغلتون کافیه که :