آمل بازار 24 ساعته
دردسترس-باشید---آمل-بازار
از  همه ابزارهای آنلاین مثل اینستاگرام - تلگرام، واتساب، پیامک، تلفن و... برای دسترسی ۲۴ ساعته استفاده کنید و همیشه در دسترس باشید.

ارتباطات رو در رو در فروش امروزه کمتر شده است. خیلی از افراد دوست دارند در خانه یا محل کار خود بنشینند و خرید کنند. اما در عین حال دوست دارند که به صورت آنلاین قبل از خرید به سوالاتشان پاسخ داده شود. از  همه ابزارهای آنلاین مثل اینستاگرام – تلگرام، واتساب، پیامک، تلفن و … برای دسترسی ۲۴ ساعته به خود استفاده کنید. و از این طریق همیشه در دسترس باشید.

حتی به کمک این ابزار ها، می توانید به راحتی تمامی اخبار کسب وکار مانند تخفیف‌ها و محصولات جدید را  به سرعت به مشتریان اطلاع دهید.

سرعت عمل در پاسخگویی نیز خیلی در جذب و حفظ مشتری مهم است.  وقتی مشتری صبح در دایرکت به شما پیام می دهد فردا صبح جواب ندهید. اگر شماره تماس گذاشتید همیشه در دسترس باشید. جواب دادن تماس مشتری‌ها خیلی مهم است. یادتان باشد وقتی شما در دسترس نیستید، خیلی از رقبا در دسترسند. فرصت رو به آنها ندهید. این اتفاق باعث می شود تا‌ مخاطبین از شما به عنوان یک مرجع صمیمی یاد کنند و شما را به هم معرفی کنند.

مشتری، ارزشمندترین سرمایه هر کسب و کار و شرکتی می باشد، و با احترام گذاشتن به مشتریان‌ نه تنها آنان را به مشتری هایی وفادار و خوب، بلکه به تبلیغ کنندگان عالی برای معرفی نام تجاری محصولات و خدمات‌ خود تبدیل می نمایید.

فهرست مطالب